KONST / Litografier / Färgserigrafi 14045005
nr 1404 5005
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 69/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:53:16
600 kr
1.000 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe